Bouwkraan Potain Igo T 130 | 50 meter giek
De Potain Igo T 130 is de grootste bouwkraan uit het segment. De T130 heeft een gieklengte van 50 meter met een maximale puntlast van 1400 kg. De maximale hijscapaciteit bedraagt 8000 kg. Deze snelmontagekraan die zichzelf kan opbouwen heeft een variabele haakhoogte tot 37,3 meter. Pauls monteert de Igo T 130 op locatie en geeft u persoonlijke instructies over het gebruik van de bouwkraan.
Specificaties Bouwkraan Potain Igo T 130
| Benaming | Bouwkraan Potain Igo T 130 |
|---|---|
| Gieklengte | 50 meter |
| Max. Haakhoogte horizontaal | 37.3 meter |
| Max. Haakhoogte bij 30° getopte giek | 61 meter |
| Max. Capaciteit | 8000 KG |
| Max. Puntlast | 1400 KG |
| Stempelbasis (lxb) | 5,0 m x 5,0 m |
| Hijssnelheid | 3.5 -> 63 m/min (4000 kg) 1.6 -> 31.5 m/min (8000 kg) |
| Loopkat | 15 -> 70 m/min |
| Zwenken | 0 -> 0.8 m/min |
| Max. Pootdruk | 45600 kg |
| Stroom/ Spanning | 16 Amp (traag) 400 V |
| Aansluiting | 5 polig 32 Amp 5 Polig 63 Amp |
| Bekijk alle specificaties | Specificaties Potain Igo T 130 |




