Bouwkraan Potain Igo 30 | 30 meter giek
De Potain Igo 30 heeft een gieklengte van 30 meter met een maximale puntlast van 900 kg. De maximale hijscapaciteit bedraagt 2200 kg. Pauls monteert de Igo 30 op locatie en geeft u persoonlijke instructies over het gebruik van de bouwkraan.
Specificaties Bouwrkaan Potain Igo 30
| Benaming | Bouwrkraan Potain Igo 30 |
|---|---|
| Gieklengte | 30 meter |
| Max. Haakhoogte horizontaal | 21 meter |
| Max. Haakhoogte bij 20° getopte giek | 28,6 meter |
| Max. Capaciteit | 2200 KG |
| Max. Puntlast | 1100 KG |
| Stempelbasis (lxb) | 4,2 m x 4,2 m |
| Hijssnelheid | 2.5 -> 48 m/min |
| Loopkat | 15 -> 37 m/min |
| Zwenken | 0 -> 0.8 m/min |
| Max. Pootdruk | 14500 kg |
| Stroom/ Spanning | 16 Amp (traag) 400 V / 230 V |
| Aansluiting | 5 polig 32 Amp / 3 polig 16 Amp (standaard stopcontact) |
| Bekijk alle specificaties | Specificaties Potain Igo 30 |


