Bouwkraan Potain Igo 32 | 30 meter giek
De Potain Igo 32 heeft een gieklengte van 30 meter met een maximale puntlast van 1100 kg. De maximale hijscapaciteit bedraagt 4000 kg. De Igo 32 heeft t.o.v. van de Igo 30 een grotere max. capaciteit/ puntlast. Pauls monteert de Igo 32 op locatie en geeft u persoonlijke instructies over het gebruik van de bouwkraan.
Specificaties Bouwkraan Potain Igo 32
| Benaming | Bouwkraan Potain Igo 32 |
|---|---|
| Gieklengte | 30 meter |
| Max. Haakhoogte horizontaal | 22 meter |
| Max. Haakhoogte bij 20° getopte giek | 30 meter |
| Max. Capaciteit | 4000 KG |
| Max. Puntlast | 1100 KG |
| Stempelbasis (lxb) | 4,0 m x 4,0 m |
| Hijssnelheid | 3.6 -> 66.5 m/min 1.8 -> 33 m/min |
| Loopkat | 15 -> 41 m/min |
| Zwenken | 0 -> 0.8 m/min |
| Max. Pootdruk | 20400 kg |
| Stroom/ Spanning | 16 Amp (traag) 400 V / 230 V |
| Aansluiting | 5 polig 32 Amp |
| Bekijk alle specificaties | Specificaties Potain Igo 32 |

