Bouwkraan Potain Igo 22 | 28 meter giek
De Potain Igo 22 heeft een maximale hijscapaciteit van 1800 kg. De Igo 22 heeft een gieklengte van 28 meter met een maximale puntlast van 850 kg. De Igo 22 kan worden geleverd als als 10 tonmeter kraan. Hierdoor mag iedereen van 18 jaar en ouder deze bouwkraan zonder hijsbewijs bedienen. Pauls monteert Igo 22 op locatie en geeft u persoonlijke instructies over het gebruik van de bouwkraan.
Specificaties Bouwkraan Potain Igo 22
| Benaming | Bouwkraan Potain Igo 22 |
|---|---|
| Gieklengte | 28 meter |
| Max. Haakhoogte horizontaal | 20 meter |
| Max. Haakhoogte bij 20° getopte giek | 27,6 meter |
| Max. Capaciteit | 1800 KG |
| Max. Puntlast | 850 KG |
| Stempelbasis (lxb) | 3,6 m x 3,6 m |
| Hijssnelheid | 3.5 -> 39 m/min |
| Loopkat | 14 -> 36 m/min |
| Zwenken | 0 -> 0.8 m/min |
| Max. Pootdruk | 14000 kg |
| Stroom/ Spanning | 16 Amp (traag) 400 V / 230 V |
| Aansluiting | 5 polig 32 Amp / 3 polig 16 Amp (standaard stopcontact) |
| Bekijk alle specificaties | Specificaties Potain Igo 22 |

