Bouwkraan Potain HD21B | 27 meter giek
De Potain HD21B heeft een gieklengte van 27 meter met een maximale puntlast van 650 kg. De maximale hijscapaciteit bedraagt 2000 kg. De HD21B kan worden geleverd als 10 tonmeter kraan. Hierdoor mag iedereen van 18 jaar en ouder deze bouwkraan zonder hijsbewijs bedienen. Pauls monteert de HD21B op locatie en geeft u persoonlijke instructies over het gebruik van de bouwkraan.
Specificaties Bouwkraan Potain HD21B
| Benaming | Potain HD21B bouwkraan |
|---|---|
| Gieklengte | 27 meter |
| Max. Haakhoogte horizontaal | 18.5 meter |
| Max. Haakhoogte bij getopte giek | 26,5 meter |
| Max. Capaciteit | 2000 kg |
| Max. Puntlast | 650 kg |
| Stempelbasis (lxb) | 3,6 m x 3,6 m |
| Hijssnelheid | 6 -> 40 m/min |
| Loopkat | 18 -> 36 m/min |
| Zwenken | 0 -> 1 m/min |
| Max. Pootdruk | 13500 kg |
| Stroom/ Spanning | 16 Amp (traag) 400 V |
| Aansluiting | 5 polig 32 Amp |
| Bekijk alle specificaties | Specificaties Potain HD21B |


