Bouwkraan Potain IGO 13 | 20 meter giek
De Potain IGO 13 is ideaal voor kleine tot middelgrote bouwprojecten waarbij snelheid, flexibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn. De IGO 13 wordt veel ingezet bij:
– Woningbouw
– Rennovatieprojecten
– Aanbouw en verbouw
– Utiliteitsbouw
Geen hijsbewijs nodig
De Igo 13 kan worden geleverd als 10 tonmeter kraan. Hierdoor mag iedereen van 18 jaar en ouder deze bouwkraan bedienen.
Transport en montage
Het complete transport en de montage van de Potain IGO 13 worden volledig verzorgd door Pauls. Ook op moeilijk bereikbare locaties denken wij graag mee om de bouwkraan veilig en efficiënt te plaatsen. Na montage geven wij een duidelijke instructie over het gebruik van de kraan, waarna deze volledig gebruiksklaar wordt achtergelaten zodat er direct mee gewerkt kan worden.
Is de Potain IGO 13 niet de juiste bouwkraan voor uw project? Bekijk dan ook onze andere bouwkranen te huur en ontdek welke kraan het beste aansluit bij uw werkzaamheden.
Specificaties Potain bouwkraan Igo 13
| Benaming | Bouwkraan Potain IGO 13 |
|---|---|
| Gieklengte | 20 meter |
| Max. Haakhoogte horizontaal | 17.1 meter |
| Max. Haakhoogte bij 20° getopte giek | 19,3 meter |
| Max. Capaciteit | 1800 kg |
| Max. Puntlast | 700 kg |
| Stempelbasis (lxb) | 3,6 m x 3,6 m |
| Hijssnelheid | 3.5 -> 39 m/min |
| Loopkat | 14 -> 28 m/min |
| Zwenken | 0 -> 1 m/min |
| Max. Pootdruk | 8600 kg |
| Stroom/ Spanning | 16 Amp (traag) 400/ 230 V |
| Aansluiting | 5 polig 32 AmP / 3 polig 16 Amp (standaard stopcontact) |
| Bekijk alle specificaties | Specificaties Bouwkraan Potain Igo 13 |


