Bouwkraan Potain Igo MA 21 | 26 meter giek
De Potain Igo MA 21 is dé bouwkraan die voor een dag inzetbaar is. De bouwkraan is compact en is binnen 15 minuten opgebouwd. De Igo MA 22 kan worden geleverd als 10 tonmeter kraan. Hierdoor mag iedereen van 18 jaar en ouder deze bouwkraan zonder hijsbewijs bedienen. Pauls monteert Igo MA 22 op locatie en geeft u persoonlijke instructies over het gebruik van de bouwkraan.
De MA 21 heeft geen (de)montagekosten!
Specificaties Bouwkraan Potain Igo MA 21
| Benaming | Bouwkraan Potain Igo MA 21 |
|---|---|
| Gieklengte | 26 meter |
| Max. Haakhoogte horizontaal | 19.3 meter |
| Max. Haakhoogte bij 20° getopte giek | 26,4 meter |
| Max. Capaciteit | 1800 KG |
| Max. Puntlast | 700 KG |
| Stempelbasis (lxb) | 4,2 m x 4,2 m |
| Hijssnelheid | 3.5 -> 39 m/min |
| Loopkat | 14 -> 36 m/min |
| Zwenken | 0 -> 1 m/min |
| Max. Pootdruk | 12500 kg |
| Stroom/ Spanning | 16 Amp (traag) 400 V / 230 V |
| Aansluiting | 5 polig 32 Amp / 3 polig 16 Amp (standaard stopcontact) |
| Bekijk alle specificaties | Specificaties Potain Igo MA 21 |


