Bouwkraan Potain Igo 21 | 26 meter giek
De Potain Igo 21 heeft een maximale hijscapaciteit van 1800 kg. De Igo 21 heeft een gieklengte van 26 meter met een maximale puntlast van 700 kg. De Igo 21 kan worden geleverd als 10 tonmeter kraan. Hierdoor mag iedereen van 18 jaar en ouder deze bouwkraan zonder hijsbewijs bedienen. Pauls monteert de Igo 21 op locatie en geeft u persoonlijke instructies over het gebruik van de bouwkraan.
Specificaties Bouwkraan Potain Igo 21
| Benaming | Bouwkraan Potain Igo 21 |
|---|---|
| Gieklengte | 26 meter |
| Max. Haakhoogte horizontaal | 19.3 meter |
| Max. Haakhoogte bij 20° getopte giek | 26,4 meter |
| Max. Capaciteit | 1800 KG |
| Max. Puntlast | 700 KG |
| Stempelbasis (lxb) | 3,6 m x 3,6 m |
| Hijssnelheid | 3.5 -> 39 m/min |
| Loopkat | 14 -> 36 m/min |
| Zwenken | 0 -> 1 m/min |
| Max. Pootdruk | 11500 kg |
| Stroom/ Spanning | 16 Amp (traag) 400 V / 230 V |
| Aansluiting | 5 polig 32 Amp |
| Bekijk alle specificaties | Specificaties Potain Igo 21 |

