Bouwkraan Potain HD16C | 24 meter giek
De Potain HD16C is een compacte bouwkraan met een maximale hijscapaciteit van 2000 kg. Ideaal voor kleine tot middelgrote bouwprojecten. De HD16C wordt veel ingezet bij:
– Woningbouw
– Rennovatieprojecten
– Aanbouw en verbouw
– Utiliteitsbouw.
Ten opzichte van de Potain Igo 13 beschikt de HD16C over een 4 meter langere giek (24 meter), waardoor een groter werkbereik mogelijk is.
Geen hijsbewijs nodig
De HD16C kan worden geleverd als 10 tonmeter kraan. Hierdoor mag iedereen van 18 jaar en ouder deze bouwkraan bedienen.
Transport en montage
Het complete transport en de montage van de Potain HD16C worden volledig verzorgd door Pauls. Ook op moeilijk bereikbare locaties denken wij graag mee om de bouwkraan veilig en efficiënt te plaatsen. Na montage geven wij een duidelijke instructie over het gebruik van de kraan, waarna deze volledig gebruiksklaar wordt achtergelaten zodat er direct mee gewerkt kan worden.
Is de Potain HD16C niet de juiste bouwkraan voor uw project? Bekijk dan ook onze andere bouwkranen te huur en ontdek welke kraan het beste aansluit bij uw werkzaamheden.
Specificaties Bouwkraan Potain HD16C
| Benaming | Bouwkraan Potain HD16C |
|---|---|
| Gieklengte | 24 meter |
| Max. Haakhoogte horizontaal | 18.5 meter |
| Max. Haakhoogte bij getopte giek | 25,7 meter |
| Max. Capaciteit | 2000 kg |
| Max. Puntlast | 750 kg |
| Stempelbasis (lxb) | 3,6 m x 3,6 m |
| Hijssnelheid | 6 -> 40 m/min |
| Loopkat | 18 -> 36 m/min |
| Zwenken | 0 -> 1 m/min |
| Max. Pootdruk | 1200 kg |
| Stroom/ Spanning | 16 Amp (traag) 400 V |
| Aansluiting | 5 polig 32 Amp |
| Bekijk alle specificaties | Specificaties Potain HD16C |



